Захист деревини

1 Введення

Подразделы материала "1 Введення":

В даний час для будівництва будинків широко застосовується деревина та вироби з нее.Как будівельний матеріал девесіна має масу достоїнств, але і недоліки теж є. Значний недолік деревини - це легка займистість і горючість, особливо, якщо деревина суха.

в сучасному будівництві вогнезахист дерев'яних конструкцій має важливе значення. Найбільш ефективними спосособамі захисту від вогню є обробка деревини вогнезахисними покриттями та її просочення спеціальними складами.

Вогнезахисні покриття

Перший спосіб вогнезахисту полягає в нанесенні на поверхню матеріалу, що захищається шару покриття, ефективність якого визначається фізико-хімічними властивостями і високою адгезією до даної поверхні. При місцевому впливі короткочасного джерела запалювання вогнезахисні покриття ускладнюють горіння дерев'яних конструкцій, полегшують гасіння пожежі, а в ряді випадків виключають можливість його виникнення.

Вогнезахисна просочення

Вогнезахист способом просочування полягає у введенні в матеріал спеціальних речовин - антипіренів. Цей спосіб забезпечує захист дерев'яних конструкцій від загоряння при локальному вогневого впливу в умовах виникнення пожежі. У даному випадку спостерігається тільки обвуглювання матеріалу, який обмежується площею впливу полум'я.